Про нас

Завдяки своєму ґрунтовному підходу, безкомпромісному непрервиному прагненню до якості, впровадження безперебійного обслуговування, командам експертів і досвіду роботи, DEKA-ORBITA GROUP є однією з провідних телекомунікаційних та будівельних компаній, що складаються з різних субкомпаній в різних напрямках як в Туреччині, так і в Україні.

  • DEKA GROUP в основному працює в секторі Telco / GSM на ринках України і Туреччини.
  • ORBITA GROUP в основному працює в секторі альтернативної енергетики і будівництва на ринках України і Туреччини.

Orbita Energy була створена всередині Orbita group людьми, які вже понад 10 років надають послуги, R & D та інфраструктурні послуги в секторі електротехніки, електроніки та телекомунікацій в Туреччині і Україні.

Найважливіша робота, яку хочеться зробити в новій сфері діяльності, - якомога швидше уберегти країну від зовнішньої залежності від поновлюваних джерел енергії.

Наше бачення

Будучи одним з провідних техологічних брендів України, які можуть створювати власні R & D, випускати запатентовані продукти нового покоління, які служать навколишньому середовищу і людству, забезпечувати повний цикл по встановленню та обслуговуванню своїх продуктів і надавати сервіс клієнтам в режимі 24/7.

Наша місія

Ми будемо з ретельністю працювати, щоб виробляти, готувати та представляти найбільш правильні продукти, які принесуть користь нашим клієнтам за допомогою розробки інноваційних продуктів, що використовують переваги технологій, щоб залишити придатний для життя світ для наших майбутніх поколінь, щоб Нова Україна могла прийняти своє місце в «Новому Світі» ...

Про нас

  • DEKA Group в основному працює в секторі Telco / GSM на ринках України і Туреччини.
  • ORBITA Group в основному працює в секторі альтернативної енергетики і будівництва на ринках України і Туреччини.

Контакти в Україні

  • Україна, м. Дніпро
    вул. Івана Франко, 39а

  • +380 56 732 09 92

  • +380 56 732 09 93

  • info@orbitaenergy.com

Контакти в Турції

Copyright Orbita Engineering ltd. ©2024