Наші послуги

Підхід до надання рішень під ключ

Ми надаємо нашим клієнтам проекти «під ключ». В рамках цього, ми пропонуємо R & D, проектування, ПОСТАЧАННЯ, ВСТАНОВЛЕННЯ, ЗАПУСК, 24/7 МОНІТОРИНГ і періодичне обслуговування.

R&D

Ми готуємо файли проектів, проводячи обстеження майданчиків нашими експертними групами, щоб точно визначати потреби наших клієнтів. Ми підтримуємо наших клієнтів нашими експертами-консультантами і програмним забезпеченням для участі в програмах підтримки грантів. Ми пропонуємо перед впровадженням проекту двомірні і тривимірні реалістичні моделі і усуваємо можливі незручності для наших клієнтів. Ми можемо реагувати на потреби наших клієнтів, виконуючи статичні розрахунки або аналіз г(`)рунту, коли це необхідно.

ВИРОБНИЦТВО

Виробництво оцинкованого каркаса для використання при монтажу станцій з альтернативними джерелами енергії, виробництво смарт-карт для контролю і управління енергією, виробництво переносних енергетичних систем і т.д.

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Маючи в штаті більше 150 співробітників і більш ніж 100 навчених технічних фахівців, ми можемо надати послуги по установці всіх видів альтернативних енергетичних систем, ліній передач, сонячної енергії, вітроенергетики, вимірювання вітру, систем сигналізації, охоронних камер, волоконно-оптичних систем, і т.д.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Для надання якісного сервісу нашим клієнтам, ми вважаємо за краще постачати всю продукцію, яка використовується при монтажі, власноруч. Ми впевнені в якості матеріалів, які ми пропонуємо. Ми можемо надати гарантійний термін до 10 років на електронну продукцію, яку ми поставляємо нашим клієнтам, незалежно від гарантії виробника.

24/7 СЕРВІС

Однією з найбільших проблем нашої країни є відсутність розуміння якості і швидкості надання послуг. В рамках цього, ми думаємо, що наші команди, які багато років пропрацювали в корпоративних компаніях, спираючись в роботі на KPI, будуть приносити цінність особливо в секторі альтернативної енергетики, якщо вони зможуть надати сервіс в режимі 24/7 на об'єктах. Всякий раз, коли ви стикаєтеся вдень або вночі з аварією в вашому енергетичному комплексі, найближча команда з необхідними запасними модулями буде на Вашому об'єкті протягом 24 годин.

КОНТРОЛЬ СТАНУ

Ми можемо відстежувати роботу систем, які ми встановили для наших клієнтів, в режимі 24/7. В цьому відношенні, ми можемо без проблем втручатися в майбутнє. Точно так же у нас є наші послуги моніторингу розумних модулів сигналізації, модулів сигналізації перетворювачів та інших продуктів, які ми виробляємо і продаємо.

ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ

Наш черговий персонал диспетчерської, що складається з технічних фахівців, що працює в режимі 24/7 на базі нашого call-центру, чекає на наших клієнтів. Ми можемо як передавати дані про сигнали тривоги замовнику, які диспетчери отримують при моніторингу, так і безпосередньо відправляти аварійні бригади на місце події, миттєво реагуючи на екстрені виклики від клієнтів.

Про нас

  • DEKA Group в основному працює в секторі Telco / GSM на ринках України і Туреччини.
  • ORBITA Group в основному працює в секторі альтернативної енергетики і будівництва на ринках України і Туреччини.

Контакти в Україні

  • Україна, м. Дніпро
    вул. Івана Франко, 39а

  • +380 56 732 09 92

  • +380 56 732 09 93

  • info@orbitaenergy.com

Контакти в Турції

Copyright Orbita Engineering ltd. ©2024