Якість

Розуміння якості

Якісний сервіс може бути отриманий тільки від високоякісних компаній. Якість нашої компанії уособлює наших клієнтів. Саме тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб запропонувати нашим клієнтам якість, на яку вони заслуговують. Якість - це не що інше, ніж подорож, яка ніколи не закінчиться для нас.

Люди за якість

За спиною Orbita Energy стоїть сильна і тренована команда. Для забезпечення безперервності обслуговування об'єктів тільки в одній Україні більше 50 автомобілів і 150 чоловік технічного персоналу, а також багато навчених підрядників. Всі співробітники пройшли базове навчання, таке як охорона праці, перша допомога, самооборона та водіння авто. На додаток до цього, відповідно до даної сфери бізнесу, персонал допускається до роботи на об'єкти тільки після проходження навчання, такого як висотні роботи, електробезпека в електроустановках до 1000 В з отриманням відповідних посвідчень. Щастя наших людей відбивається на наших клієнтах. В основі нашої політики в області якості знаходяться «люди». Наші співробітники також проходять тренінги з персонального розвитку.

Політика якості

Клієнти в повній мірі отримують передпродажну інформацію про продукт або послугу. Для прийняття правильного рішення клієнту надається навчання або необхідна документація по пропонованих продуктів, проектам або послуг. Не достатньої якості продукти не пропонуються клієнту навіть при його бажанні. Продукти, що не були протестовані компанією Orbita Energy або не мають сертифікатів на відповідність міжнародним стандартам, не використовуються в проектах.
Розрахунки прибутковості проекту надаються нашим клієнтам з урахуванням найгірших сценаріїв. Клієнту пропонуються тільки вигідні проекти. Наші клієнти зможуть зв'язатися з нашим представником в будь-який зручний час - ми не залишаємо пропущені дзвінки. Задоволеність клієнта регулярно перевіряється. Також перевіряється цілісність проданої продукції і послуг.

Про нас

  • DEKA Group в основному працює в секторі Telco / GSM на ринках України і Туреччини.
  • ORBITA Group в основному працює в секторі альтернативної енергетики і будівництва на ринках України і Туреччини.

Контакти в Україні

  • Україна, м. Дніпро
    вул. Івана Франко, 39а

  • +380 56 732 09 92

  • +380 56 732 09 93

  • info@orbitaenergy.com

Контакти в Турції

Copyright Orbita Engineering ltd. ©2024